Eurona nejsou jen skvělé výrobky, ale je to také mimořádná příležitost!

Je příležitostí ke všemu, co Vás zajímá. Pro někoho může být přivýdělek nebo pravidelný příjem a svoboda. Pro jiné zase cesta k osobnostnímu růstu a vzdělání. Také radost z pomoci ostatním, možnost přátelského setkávání a poznávání nových zajímavých lidí. Záleží opravdu jen na Vás. Vy se rozhodujete, zda chcete být aktivním poradcem s pravidelným měsíčním přivýdělkem, prodejcem nebo spokojeným zákazníkem. Můžete být několik let spokojeným zákazníkem a pak se rozhodnout, že chcete od Eurony více. Můžete si také během krátké doby vybudovat finanční nezávislost a Eurona se stane zdrojem Vašeho trvalého příjmu. 

.

Tři možnosti spolupráce:

Jste registrovaným zákazníkem ?‍⚕️

Nakupujete podle své potřeby pro sebe a svou rodinu za velkoobchodní ceny. POZOR ! Vaše registrační číslo u Eurony po roce bez objednání zaniká.

Jste prodejce ?‍⚕️?

Přivyděláváte si katalogovým prodejem. Rozdíl mezi katalogovou cenou a nákupní cenou tvoří Váš zisk. Podle obchodních podmínek se Eurona smí prodávat pouze za katalogové ceny. Je to tak protože Vy máte práci s objednáním a pozdějším rozvozem a nikdo přece nepracuje zadarmo. Kdo chce ceny bez marže, může si objednávat sám a čerpat tak i další výhody. Při první objednávce zadá heslo pro hosta = Vaše registrační číslo (420-……….). Já osobně doporučuji třetí variantu, být poradcem a registrovat lidi pod sebe, ať si nakupují sami. 

Jste poradce ?‍⚕️?

Eurona se Vám líbí a sdílíte svoje zkušenosti. Tvoříte vlastní obchodní síť. Doporučujete Euronu dál a bezplatně registrujete další zákazníky a budujete si tak přivýdělek nebo trvalý příjem podle provizního systému. 
Body Vašich registrovaných zákazníků se počítají i Vám a díky nim stoupáte po provizních schůdcích. 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny