MAN ZONE – Šampon s kondicionérem na podporu růstu vlasů 

Šampon a kondicionér 2v1 MAN ZONE proniká do vnitřní struktury vlasových vláken a vlasové pokožky, kde posiluje a vyhlazuje vlasovou kutikulu, ozdravuje vlasovou pokožku, dodává vlasům lesk a především stimuluje růst nových zdravých vlasů. • Zvyšuje mirkocirkulaci v unavené vlasové pokožce, zlepšuje a urychluje proces dodávky živin vlasům od kořínků až ke konečkům, čímž aktivuje kompletní proces energizující revitalizace.

Já tento šampon používám a jsem s ním maximálně spokojená. Vlasy mám mnohem kvalitnější, tolik se mi nemaatí a opravdu mi i dorůstají.

COMPLETE REGENERGY – Obnovující ochranný šampon

Zinc-Pyrithione System obsažený ve vlasovém programu COMPLETE REGENERGY intenzivně bojuje nejen proti lupům samotným, ale také zabraňuje jejich opětovné tvorbě. Produkty vlasového programu COMPLETE REGENERGY obsahují UV filtr, který chrání vlasy a vlasovou pokožku před škodlivým slunečním zářením. Vlasy jsou po ošetření zdravé, lesklé, pružné a vzdušné.

PURE DETOXIFY – Očišťující ochranný šampon

ntenzivní péče o Vaše vlasy a vlasovou pokožku je založená na blahodárných účincích pravého přírodního hedvábí, které je nejdůležitější součástí komplexu aktivních látek CH-SILK. Jeho zásluhou jsou produkty vlasového programu PURE DETOXIFY skutečným pohlazením pro Vaše vlasy a vlasovou pokožku. CH-SILK posiluje, chrání, usnadňuje rozčesávání, vlasům dodá lesk a pružnost, a díky speciální formuli S-Volume+ dodá vlasům objem, zanechá je lehké a vzdušné. Produkty vlasového programu PURE DETOXIFY obsahují UV filtr, který chrání vlasy a vlasovou pokožku před škodlivým slunečním zářením.

VIVA AQUA – Hydratační ochranný šampon

Sametová konzistence produktů VIVA AQUA díky obsahu speciálně vyvinutého převratného dvoufázového komplexu extrémní obnovy (2Step Extreme-Recharge Complex) jemně ošetřuje, proniká přímo do jádra vlasu, kde aktivně napravuje vlasovou strukturu od kořínků až ke konečkům tak, že vyplňuje poškozené porézní části vlasu, uhlazuje ho a uzavírá. Systém Aqua-Zone Control+ maximálně hydratuje suché a barvené vlasy i vlasovou pokožku.

Odkaz na oficiální stránky Eurona y Cerny


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *