Univerzální tekutá vita esence s obsahem enzymů z žížal.

neboli jak my mu říkáme ŽÍŽALÁK.

Já ho ráda používám při výsadbě květin, aby se více rozrostl kořenový systém květin. Jak vidíte na obrázku níže, po použití žížaláku mi začaly vyrůstat nové rostlinky, které jiné roky vůbec nevyrostly. O to bohatší jsem měla květináč s afrikány.

Tento tekutý bio elixír s unikátní čistě přírodní formulí CES – CALIFORNIA EARTHWORM´S STIMULATOR obsahující enzymy vznikající v trávicím traktu kalifornských žížal (Eisenia foetida), které mají na všechny druhy rostlin a půdu blahodárné účinky

Univerzální organické tekuté hnojivo

– je dalším z TOP hnojiv od Eurony. Má 100% přírodní složení a podporuje bohaté nasazení květů.

Toto hnojivo se doporučuje pokud si doma pěstujete vlastní zeleninu a nebo ovoce, protože díky speciální složce E-PROLIFIC podporuje bohatost a šťavnatost poldů.

Část živin se uvolňuje postupně, čímž se omezuje jejich vyplavování.

Organické hnojivo určené k výživě zeleniny, ovoce, révy, keřů, stromů, pokojových, balkónových a jiných okrasných rostlin a dřevin. Podporuje bohaté nasazení květů. Díky speciální složce E-PROLIFIC podporuje bohatost a šťavnatost plodů. Obsahuje vysoký podíl organických látek, které společně se složkou Tubero se Plant stimulují silný a zdravý růst.

.

.

Jelikož jsem zvídavá, tak mě zajímalo jaký je rozdíl mezi přihnojováním hnojivy z obchodu a z Eurony. Zakoupila jsem tedy dva afrikány a jeden zalévala hnojivem z obchodu a druhý naším z Eurony.
Rozdíl mezi nimi je opravdu a veliký.
Afrikán zalévaný Eurona hnojivem má bohatší květ (viz. foto) a je mnohem odolnější proti vysušení bez delšího zalévání.

.

Další výborná hnojiva od Eurony jsou:

? Tekuté hnojivo pro balkónové květiny

Komplexní tekuté hnojivo s vyváženým poměrem živin a mikroprvků zajišťuje optimální výživu pro většinu kvetoucích balkónových rostlin jako muškátů, petúnií, begonií apod. 

? Královská listová péče o orchideje 2 v 1

Speciální komplexní listová péče pro orchideje je určena k přímé aplikaci na list! Speciálně vyvinutý systém okamžité absorpce živin – EXPRESS ABSORB-MAXIMIZER – zajišťuje maximální pokrytí listů komplexní výživou a speciálními aktivními složkami, které na rozdíl od běžného hnojiva okamžitě putují do všech částí rostliny, kde intenzivně působí a pomáhají!

? Tekuté hnojivo pro pokojové kvetoucí rostliny

Komplexní tekuté hnojivo určené pro kvetoucí pokojové rostliny jako jsou bramboříky, mini růže, gloxínie, africké fialky, fuchsie,… Hnojivo podporuje nasazení květů pokojových rostlin a díky speciální složce Tuberose Plant také jejich silný a zdravý růst.

? Tekuté hnojivo pro palmy a zelené rostliny

Tekuté hnojivo ideální pro růst pokojových rostlin okrasných listem je vhodné především pro palmy, dracény, fíkusy, monstery, diefenbachie a další. Dodává rostlinám optimální množství živin a mikroprvků. Kombinace minerálních živin spolu se stopovými prvky a podílem hořčíku dodá rostlinám dostatek živin k rychlému růstu a sytě zelené barvě.

? Trávníkové hnojivo s dlouhodobě ochrannou funkcí

Pravidelné hnojení je důležité nejen pro růst trávníku, ale také pro jeho zabarvení, odolnost vůči zátěži, přezimování a vývin kořenů.  Po přihnojení trávník důkladně zavlažte, sekejte nejdříve 3 dny po přihnojování.

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *