Prací prostředky pro děti Eco mimi jsou novinkou roku 2019. 

♥ Kompletní program pro miminka, děti a dospělé s citlivou pokožkou.
♥ NATURAL PRODUCTS – bez SLS, SLES, parabenů, bez alergenů, bez syntetických barviv
♥ Vyrobeno z obnovitelných zdrojů na bázi rostlinného původu
♥ 100% biologicky odbouratelné
♥ Celá kolekce (mimo Ph balanceru) má jemnou hypoalergenní vůni hrušek a ovesné kaše

Eco Mimi 0+ Jemný prací prostředek pro miminka

Obsahuje draselné mýdlo a speciální složky, které zabraňují žmolkování, prodlužují životnost prádla a již při prvním vyprání zajistí ochranu vláken před navázáním nečistot. Extra účinný na praní dětských nečistot, mimořádně šetrný a jemný k citlivé pokožce. Dermatologicky testováno státním zdravotním ústavem.

Eco Mimi 0+ Jemný prací gel pro miminka

Obsahuje draselné mýdlo a speciální složky, které zabraňují žmolkování, prodlužují životnost prádla a již při prvním vyprání zajistí ochranu vláken před navázáním nečistot. Extra účinný na praní dětských nečistot, mimořádně šetrný a jemný k citlivé pokožce. Dermatologicky testováno státním zdravotním ústavem.

Eco Mimi 0+ Jemný neutralizační roztok pro miminka

Ekologický prostředek speciálně vyvinutý pro ochranu extrémně citlivé pokožky. Upravuje pH máchací lázně na hodnotu bližší hodnotě lidské pokožky. Odstraňuje zbytky pracích prostředků z prádla a zároveň mírně změkčuje bez použití aviváže. Vyroben výhradně z přírodních látek. Neobsahuje parfémy. Mimořádně jemný a šetrný k citlivé pokožce.

EcoMimi – Šetrný čisticí prostředek na hračky a dětské povrchy

Přednosti a vlastnosti: Bezpečný prostředek určený k šetrnému, ale účinnému čištění dětských hraček a dětských povrchů. Obsahuje výhradně látky šetrné ke zdraví Vašeho miminka i přírodě. Vyrobený pouze z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní. Přípravek neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky. 

EcoMimi – Šetrný gel na mytí dětského nádobí, kojeneckých lahví a dudlíků

Bezpečný prostředek s jemnou hypoalergenní vůní na mytí nádobí našich nejmenších, šetrně čistí bez zanechání jakýchkoli chemických stop při následném použití. • Obsahuje výhradně látky šetrné ke zdraví Vašeho miminka i přírodě. • Vyrobený pouze z přírodních zdrojů, ekologický a hypoalergenní. • Jemný prostředek vytvoří jemnou bohatou pěnu a důkladně odstraní veškeré nečistoty z dětského nádobí, lahviček, saviček, příborů a dudlíků, …

Další prostředky z řady Eco mimi:

? Aviáž

? Aromatikum

? Sašetka

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *