Nikdy bych nevěřila, že budu tak nadšená z prostředků na auta. ? 

Dokonce první šampon putoval i k našim dobrovolným hasičům, kteří si ho pořídili na hasičská auta. ? Mám totiž ve výjezdové jednotce manžela a 2 syny.

Autošampon

Díky složce E-PROTECTION zanechává na karoserii ochrannou vrstvu, takže další mytí je mnohem jednodušší a kapky při dešti po karoserii krásně stékají. 

Čistící prostředek na interiéry aut

Prostředek slouží k péči o plastové části interiérů automobilů ( palubní deska, vnitřní strany dveří, ostatní hladké povrchy…). Zabraňuje zrcadlení palubní desky do čelního skla!

.

Další prostředky na naše automobilové miláčky jsou:

Odstraňovač hmyzu

Odstraňuje hmyz a drobné nečistoty z předních skel aut, přední masky, SPZ atd. 

Univerzální leštěnka na karoserie

Účinně oživuje lak karoserie a zajišťuje dlouhotrvající lesk. Zakrývá i drobné rýhy v laku, které vznikají účinkem povsětrnosti a nebo mechanickým poškozením. 

Čistící prostředek na autosedačky a dětské sedačky

Extrémní čisticí účinek i na ty nejodolnější a nejnáročnější skvrny zajišťuje speciální složka STAIN ABSORBER, která pohltí a důkladně odstraní i skvrny od džusu, kávy, čokolády, kečupu, hořčice, tatarské omáčky, ovocných a zeleninových šťáv… Přípravek má širokospektré využití a je vhodný pro čištění dětských sedaček, autosedaček, sedaček v interiérech, čalounění

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *